درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد

 

کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، فعالیت خود را از سال 1388 بطور تخصصی بر درمان میگرن با استفاده از داروی رسمی کشور، میگری ­هیل، شروع کرده است؛ دارویی که بعد از 25 سال فعالیت تحقیق و توسعه محور دانشمندان و محققان ایرانی، با تلفیق طب ایرانی و طب مدرن، به عنوان تنها داروی درمان میگرن در دنیا،به ثبت رسیده است.

طی سال ­های بعدی، این کلینیک که به عنوان تنها کلینیک درد خاورمیانه با فعالیت متمرکز بر درمان میگرن شناخته شد، پذیرای بیماران و مراجعان از اقصا نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه (عراق، عربستان، افغانستان و …) و اروپایی (یونان، آلمان، ایتالیا، اوکراین، روسیه و …) بوده است. در فاصله سال­های 1388 تا 1394، بالغ بر 1600 بیمار میگرنی به این کلینیک مراجعه کرده­اند و نزدیک به 81% آنها از این بیماری لاعلاج از منظر دنیا و علاج پذیر بر اساس طب ایرانی، رهایی یافته­اند.

فعالیت متمرکز بر بیماران میگرنی و شناخت ارزشمند حاصل شده از دردهای مزمن که جسم، روان و ذهنافراد را درگیر می­کند محققان کلینیک آرامش را به درک این مهم رساند که برای درمان دردهای مزمن علاوه بر درمان منشا درد، داشتن برنامه ­ای جامع برای مدیریت مزاج (طب ایرانی)، تنظیم جیره ­های غذایی (مشاوره­ ی تغذیه)، رفع گرفتگی­ های ماهیچه­ های اسکلتی، تیمار روان (مشاوره­ ی روانشناسی) و بطور کلی بسته­ ی مشاوره و پزشکی سبک زندگی (لایف استایل) ضرورت دارد. از این رو، از سال 1394 تا به امروز، کلینیک آرامش تهران که تنها کلینیک چندتخصصی درد درمان میگرن در دنیا شناخته می­شود، با تمرکز بر رویکرد پیشگیری بهتر از درمان، نه تنها به درمان دردهای میگرنی می­ پردازد، بلکه به جد در جهت حفظ سلامت، پیشگیری از بروز بیمار ی­ها و پایداشت سلامت طیف وسیع مراجعان (و نه لزوما بیماران) به ارائه بسته­ ی برنامه ­ی مشاوره و پزشکی سبک زندگی (لایف استایل)  و مشاوره و پزشکی جداگانه هر کدام از امور ذکر شده می ­پردازد.

کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، با شعار زندگی بدون درد، مراجعان خود را دوستانی همراه می­ داند که نه تنها به درمان، بلکه به پیشگیری، حفظ و پایداشت و ارتقای سلامت آنها می­ پردازد و از این وجه نیز جز انگشت­ شمار مجموعه­ های خدمات درمانی دنیا بحساب می ­رود که در این راه در عمل، صاحب دانش، فن و تجربه ­ی لازم شده است.

فضای آرامش

محیطی گرم و پر از انرژی و آرامش

کلینیک آرامش پایانی بر درد های بی پایان بیماران