گزارش تحلیلی مجله Bourse & Bazaar در مورد مدیریت استرس

مازیار معتمدی در مجله بورس و بازار این بار گذری داشته بر خدمات مدیریت استرس در کلینیک آرامش تهران.

در این مقاله تحلیلی پس از بررسی آمار استرس و بیماری های ناشی از استرس در جامعه و نگاهی بر آمارهای رسمی وزارت بهداشت ایران، خدمات مدیریت استرس در بخش نروسایکوتراپی کلینیک آرامش به عنوان اولین بخش تخصصی ارائه کننده خدمات نروسایکوتراپی  در ایران مورد بررسی قرار گرفته است.

شما را به مطالعه این مقاله زیبا دعوت می کنیم.

https://www.bourseandbazaar.com/articles/2018/8/27/as-economic-anxieties-deepen-this-clinic-is-helping-iranians-manage-debilitating-stress

 

 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، روان شناسی و بخور درمانی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.