درمان آلرژی در کلینیک آرامش

آلرژی حاصل واکنش ناصحیح بدن به ورود ماده خارجی یا آلرژن است. این واکنش بیش از حد می تواند منجر به علایم ساده آزار دهنده مانند آبریزش بینی، عطسه، اشک چشم، و یا واکنش های پوستی

و یا واکنش بخش های مختلف دستگاه گوارش شوند. این علایم ممکن است ساده بوده و حتی به چشم نیاید و یا آزاردهنده و حتی آسیب رسان به سلامت فرد باشد و فرد را راهی بیمارستان نماید.

یکی از رویکردهای درمانی آلرژی ها یافتن عامل تحریک کننده و تلاش برای آشناسازی بدن یا به عبارتی آشتی دادن بدن با ماده آلرژی زا باشد. در کلینیک آرامش در روشی جامع تر سیستم ایمنی بدن به واسطه داروهای گیاهی و درمان طبیعت محور تقویت و تنظیم شده و شما با یک دوره درمان کوتاه می توانید آلرژی را از خود دور نمایید. در این روش فرد مبتلا به آلرژی به کلینیک مراجعه نموده و وپس انجام مشاوره و بر اساس نظر مشاور دارو و دوز داروی مصرفی او مشخص شده و با توجه به امکان دسترسی فرد به کلینیک خدمات درمانی به وی ارائه خواهد شد.

 

دوره درمانی آلرژی به مدت یک ماه بوده و بیشتر افراد مراجعه کننده بدون نیاز به دوره های یادآور به صورت کامل درمان شده اند 

اثرات این داروی گیاهی بر روی سیستم ایمنی بدن از نظر علمی در آزمایشگاه های معتبر و توسط اساتید مطرح ایمونولوژی مورد بررسی قرار گرفته شده و عملکرد این ترکیب گیاهی از نظر عملی و علمی مورد آزمون قرار گرفته است.

 جهت درخواست مشاوره رایگان در دستگاه موبایل خود بر روی این لینک کلیک کنید

جهت انجام مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر و تعیین نوبت جهت مراجعه   عدد 2 را به سامانه 500054295 ارسال نمایید تا مشاوران کلینیک با شما تماس حاصل نمایند. 

 

 

مطالب پیشنهادی

مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی

 کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی نوشته دکتر حامد اختیاری است که توسط انتشارات مهرسا منتشر شده است .

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.