درمان حساسیت های فصلی

حساسیت فصلی، حساسیت بدن به ترکیباتی است که در یک فصل خاص بدن در معرض آن قرار میگیرد. این حساسیت با ایجاد علایمی چون عطسه، آبریزش از بینی و چشم، خارش و ... فرد را آزار می دهد و ممکن است در هر فصلی از سال - بسته به نوع ماده ای که فرد به آن حساسیت دارد - رخ دهد.

کلینیک آرامش یکی از پیشگامان روش های درمانی آلرژی و حساسیت مبتنی بر گیاهان دارویی بوده و خدمات بخور درمانی جهت درمان و بهبود علایم حساسیت های فصلی را ارائه می نماید.

 


محتویات : ترکیبی شفابخش از گیاهان دارویی با طبع عمومی گرم و خشک 

کاربرد اختصاصی: برطرف کردن علایم حساسیت های فصلی ( آبریزش، خارش مجاری تنفسی )

کاربرد عمومی : رفع بی خوابی ،  کاهش فشار خون ، آرام بخش،  ضد اسپاسم

 


  جهت هماهنگی و رزرو نوبت، می توانید با تلفن 02196621414 تماس حاصل نموده و یا فرم رزرو اینترنتی نوبت را تکمیل نمایید

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، روان شناسی و بخور درمانی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.